Współpraca

 

Pomożemy Ci wynająć Twojego kampera.

Masz swoje kampery i chciałbyś na nich zarobić? Bez względu czy jesteś osobą prywatną czy firmą mamy narzędzia by wynająć Twojego kampera i sprawić by nie był dla Ciebie tylko kosztem, ale by i trochę na siebie i na Ciebie zarobił. Ty udostępniasz nam kampera, a my się nim nie tylko zaopiekujemy ale i Ci go wynajmiemy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Nie jesteśmy zwykłą wypożyczalnią!

zadbamy o Twój pojazd jak nigdzie indziej. Posiadamy nie tylko monitorowany 24h/dobę i ogrodzony plac, ale przedewszystkim własny, profesjonalny, wielostanowiskowy warsztat, dedykowany do serwisu kamperów. Zatrudniamy również wyspecjalizowanych mechaników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i tuningu samochodów campingowych. Dzięki kompleksowej obsłudze całego przedsięwzięcia, a nie tylko suchym wynajmie, a także znakomicie zrealizowanej reklamie, klienci uwielbiają brać od nas samochody, a my dokładamy wszelkich starań by zawsze otrzymywali je w stanie znakomitym. W takim właśnie duchu utrzymamy Twój pojazd. Zapewniając Ci nie tylko gwarancję zachowania jego młodości i jakości, ale i zamieniając go po prostu w inwestycję, która na Ciebie zarabia, a nie jest dla Ciebie tylko kosztem. Zapraszamy!

 

Wynajmujemy każdego kampera

nawet 100 dni w roku!

Dla kogo skierowana jest nasza propozycja współpracy?

Generalnie jesteśmy otwarci na współpracę z każdym właścicielem samochodu kampingowego. Jedynym warunkiem jest jakość Państwa samochodu. Prowadząc wypożyczalnię, najważniejsze dla nas jest by klient końcowy otrzymał kampera w stanie tip-top., który sprawi, że spędzi on czas znakomicie i że będzie on niezapomniany. Dlatego najważniejszym kryterium współpracy jest stan Twojego kampera.

Interesują nas tylko kampery:

  • w pełni sprawne, bez wad ukrytych,
  • zadbane i czyste.

Najważniejsze w naszej działalności by nasz klient, któremu wydajemy samochód był zadowolony i miał gwarancję, że otrzymuje pojazd w bardzo dobrym stanie. Dlatego jeżeli Twój samochód spełnia ten warunek, to po prostu zadzwoń i napewno się dogadamy. 

Warunki oferujemy korzystne dla obu stron.

Najważniejsze jest dla nas by wszyscy z naszej współpracy wyszli zwycięsko dlatego solidnie przygotowaliśmy naszą ofertę pod kątem takiej współpracy. Nie jesteśmy zwykłą wypożyczalnią:

  • mamy własne, kilkustanowiskowe biuro do obsługi klienta,
  • monitorowany 24h/dobę i ogrodzony plac,
  • własny, profesjonalny warsztat wielostanowiskowy, dedykowany do serwisu kamperów,
  • zatrudniamy wyspecjalizowanych mechaników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i tuningu samochodów campingowych,
  • dzięki kompleksowej obsłudze całego przedsięwzięcia, a nie tylko suchym wynajmie i znakomicie zrealizowanej reklamie klienci uwielbiają brać od nas samochody, a my dokładamy wszelkich starań by zawsze otrzymywali samochód w stanie znakomitym,
  • w ramach współpracy oferujemy pełne udokumentowanie marketingowe kampera udostępnionego na naszej stronie - wszystko realizujemy na poziomie ofert dostępnych na naszej stronie. Po prostu zerknij.

Powierzając nam swojego kampera masz pewność, że Twój samochód nie będzie się kurzył i marnował na parkingu. Nie tylko nie będzie tracił na wartości stojąc bezczynnie, tylko po prostu na Ciebie zarabiał. Dzięki fantastycznemu zapleczu nie oddamy Ci zdezelowanego pojazdu lecz zadbany, w takim samym stanie w jakim nam go powierzyłeś. Nasi mechanicy każdorazowo zaoopiekują się nim przed i po każdym wynajmie w taki sposób aby nasi końcowi klienci kochali podróżować Twoim kamperem. Jest to zarówno w naszym interesie jak i Twoim. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zrobimy to po prostu dobrze.

Po prostu zadzwoń
783 750 900

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 17:00
Ndz.: 9:00 - 17:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej