Kamperem w Kwarantannę !
Ferie w czasach Covid-19.

 
od 320 zł doba

Ferie zimowe w czasach koronawirusa? Zrób to dobrze z kamperem!

Od 28 grudnia kamper jest jedyną legalną formą zakwaterowania i spędzenia ferii zimowych w sposób bezpieczny! Zamknięte hotele i restauracje są Ci niestraszne ponieważ dom, łazienkę oraz kuchnię masz ze sobą. Legalnie i bezpiecznie. Dbamy o to!

Cały kraj stoi przed Wami otworem, niezależnie czy chcecie udać się w Tatry, Bieszczady, nad morze, czy zwiedzać Polskie miasta. Nie marnuj ferii ani urlopu!

Kamperem możesz mieć taki urlop zimowy jaki tylko chcesz mimo obostrzeń, a dzięki temu, że spędzacie czas tylko we własnym gronie nie musicie obawiać się Covid-19.

Kamperem zimą, a może na narty?

Nasze kampery są przystosowane do wyjazdów zimowych. Posiadają dedykowane ogrzewanie zapewniające komfort cieplny nawet przy temperaturach -20'C na zewnątrz bez potrzeby uruchamiania silnika. Cisza i spokój. Komfort jak w hotelu. Dodatkowo spora przestrzeń bagażowa umożliwia transport nart, desek snowboardowych i innych sprzętów dla wszystkich podróżujących niezajmując przy tym przestrzeni mieszkalnej, a tym samym zastępując hotele jak i pensjonaty w byciu fantastyczną bazą wypadową zarówno na szlaki jak i skiturowe wyprawy.

 

Prezentacja video jednego z naszych Camperów.

Właśnie takiego standardu możesz się spodziewać.

LAST MINUTE -10%
FERIE 2021

OFERTA AKTUALNA!

 • Fiat Ducato, SUNLIGHT A70
  • WYNAJĘTO

 • Ford Roller Team 265 TL
  • WYNAJĘTO

 • Ford Roller Team 298 P
  • WYNAJĘTO

 • Elnagh I-Loft 530 SE
  • WYNAJĘTO

 • Elnagh T-Loft 529
  • WYNAJĘTO

Zimowa podróż kamperem – gdzie?

To pytanie jest skierowane tak naprawdę do Ciebie. To Ty decydujesz. W ramach naszej oferty bez dodatkowych opłat możesz pokonać do 3000 km, więc cała Polska jest w Twoim zasięgu. Niech niesie Was wyobraźnia. 

Kilka propozycji wycieczek zimowych w czasach koronawirusa:

 • Tatry i górskie, piesze wycieczki gdzie kamper będzie stanowił Twoją bazę wypadową
 • Skitury - jak wyżej czy bo Beskidzie czy po Tatrach
 • Bieszczady - cisza i spokój, parkujesz tam gdzie chcesz i korzystasz z natury.
 • Polskie morze - niesamowicie swieze powietrze, a majestatycznie piękne wschody słońca są późno, a zachody wcześnie więc ich nie przegapisz.
 • Zwiedzanie polskich miast - kamper stanowi świetną bazę wypadową gdy chcesz zwiedzić polskie miasta, szczególnie w czasach koronawirusa gdy hotele są zamknięte, a dostęp do restauracji i jedzenia ograniczony.  

Jechać możesz właściwie wszędzie. Jeżeli jesteśmy zmęczeni jazdą, możemy zatrzymać się na przydrożnym parkingu. Duże parkingi można spotkać w okolicy kościołów, supermarketów, cmentarzy, na stacjach paliw itd. Oczywiście im mocniej oblegana miejscowość, tym większy problem z dostępnością miejsca, ale tak zgrabnym samochodem jak kamper, zawsze coś się da znaleźć. 

Miejscem stworzonym z myślą o osobach podróżujących kamperem jest miasteczko kempingowe. Kempingi  prezentują rozmaite standardy, ale coraz częściej możemy spotkać takie, w których nie tylko bezpiecznie przenocujemy, skorzystamy z prądu czy uzupełnimy zapasy wody, ale też będziemy mogli skorzystać z szeregu atrakcji.

Warto postawić na nasze kampery przedewszystkim dlatego, że są w pełni wystarczalne. W przypadku zamknięcia kampingów nagłą decyzją władz nasze pojazdy są na tyle uniwersalne i niezależne funkcjonalnie, że możesz nimi zaparkować w dowolnym miejscu i takie zamknięcie nie tylko Cię nie zaskoczy, ale przedewszystkim nie zniszczy Ci urlopu.

Którym kamperem pojedziesz na ferie?

Wynajem kamperów już od 320 zł doba!

od 340 zł doba
Kamperem w Kwarantannę !<br>Ferie w czasach Covid-19. Fiat Ducato, SUNLIGHT A70

Fiat Ducato, SUNLIGHT A70

6 miejsc do spania
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej
od 320 zł doba
Kamperem w Kwarantannę !<br>Ferie w czasach Covid-19. Ford Roller Team 265 TL

Ford Roller Team 265 TL

5 miejsc do spania
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej
od 340 zł doba
Kamperem w Kwarantannę !<br>Ferie w czasach Covid-19. Ford Roller Team 298 P

Ford Roller Team 298 P

6 miejsc do spania
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej
od 550 zł doba
Kamperem w Kwarantannę !<br>Ferie w czasach Covid-19. Elnagh I-Loft 530 SE

Elnagh I-Loft 530 SE

5 miejsc do spania
11l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej
od 320 zł doba
Kamperem w Kwarantannę !<br>Ferie w czasach Covid-19. Elnagh T-Loft 529

Elnagh T-Loft 529

5 miejsc do spania
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej

Więcej niż wypożyczalnia kamperów!

-20% LAST-MINUTE

Podróż kamperem może być świetną przygodą w okresie zimy przedewszystkim w czasach koronawirusa. Nie musisz się martwić o rezerwacje hotelowe, restauracje czy nagłe zmiany restrykcji gdyż dom wraz z kuchnią i łazienką masz ze sobą!

Masz również ze sobą przenośną "bazę wypadową" na szlaki, skitury czy dowolne inne sposoby spędzania czasu z naturą.

Jedziesz tam gdzie chcesz i nie ryzykujesz niepotrzebnych kontaktów gdyż spędzasz czas we własnym gronie na własnych warunkach, w sposób bezpieczny!

Kamperem zimą

Ogrzewanie zapewniające komfort cieplny nawet przy temperaturach -20'C na zewnątrz bez potrzeby uruchamiania silnika. Cisza i spokój. Komfort jak w hotelu.

Urlop zimowy podczas ograniczeń? Zrób to dobrze z kamperem!

Nie musisz się martwić o rezerwacje hotelowe, o kwarantannę narodową od 28 grudnia, zamkniętymi restauracjami gdyż dom wraz z kuchnią bierzesz ze sobą! Nawet możesz udać się na skitury mimo zamkniętych ośrodków! W końcu bazę wypadową na szlaki masz ze sobą!

Nie trać urlopu z powodu Kwarantanny Narodowej!

Od 28 grudnia kamper jest jedyną pewną formą zakwaterowania i spędzenia urlopów w sposób bezpieczny! Zamknięte hotele i restauracje, czy nagłe zmiany restrykcji są Ci niestraszne.

Kamperem koronawirus Ci niestraszny!

Kwestie koronawirusa traktujemy poważnie dlatego po i przed każdym wynajmem stawiamy nie tylko na gruntowne wyczyszczenie pojazdu, ale również na 3 rzeczy: dezynfekcja, ozonowanie oraz kwarantanne pojazdu. Odbierając kampera możesz mieć pewność, że pojazd jest nie tylko świeży i gotowy do podróży, ale przedewszystkim bezpieczny.

Wynajmij kampera na ferie!

Nie czekaj, zarezerwuj!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-18:00
Sb. - Ndz.: 10:00-18:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej

Bezpieczne ferie w czasach koronawirusa.

Kamperem wirus Ci niestraszny.

Dezynfekcja

Po oddaniu przez poprzedniego klienta pojazd poddajemy starannemu czyszczeniu wewnątrz za pomocą środków chemicznych służących do dezynfekcji powierzchni, tapicerki, klamek i całego wyposażenia kampera, dzięki czemu masz gwarancje, że kamper jest czysty i przygotowany do jazdy.

Ozonowanie

Na bazie Campersun.pl posiadamy wielostanowiskowy, profesjonalny warsztat wyposażony w specjalne urządzenia do ozonowania. Dzięki wszystkim powyższym zabiegom otrzymujesz pojazd nie tylko wolny od koronawirusa, ale także wszelkich innych drobnoustrojów i grzybów, które zawsze były obecne wśród nas.  Taką operację wykonujemy po każdym wynajmie.

Kwarantanna pojazdu

Dodatkowo dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i mająć świadomość, że wirus potrafi się na różnych powierzchniach utrzymać jeszcze wiele godzin, po zabiegach dezynfekcji i ozonowania odstawiamy każdego kampera na parking na kilkadziesiąt godzin by mieć pewność, że pojazd jest bezpieczny i gotowy do dalszej podróży.

Ciesz się wolnym czasem!

Niczym się nie martw.

Umowa w 10 min

Przyjeżdżasz, podpisujesz, zostawiasz swój samochód (zamknięty, bezpłatny parking) i dostajesz kluczyki. Zapewniamy 100% komfort całego procesu.

Winiety masz z głowy

Nasze pojazdy posiadają opłacone winiety! Nie ważne czy jedziesz do Czech, Słowacji czy Austrii po prostu wsiadasz, jedziesz i zajmujesz się urlopem, a nie stresem.

Autocasco i assistance

Nasze samochody to nie tylko znakomity stan techniczny, ale również ubezpieczenie na terenie całej Europy.

Kamper to czysta wygoda!

Dom na kołach.

Pełne wyposażenie

Wraz z kamperem dostarczamy wszystko co niezbędne: stolik +  krzesełka, garnki, sztućce, talerze, szklanki oraz kubki, niezbędne okablowanie elektryczne, zestaw do napełniania zbiornika z wodą czystą, wąż, przejściówki, kliny najazdowe.

Niskie spalanie

Nie musisz się martwić, że wydasz majątek na paliwo. Nasze kampery to nowoczesne pojazdy o bardzo ekonomicznych silnikach - palą ok 10l/100km.

Komfort cieplny

Stawiamy tylko na pojazdy całoroczne! Nawet gdy na zewnątrz jest -20'C w kamperze spędzisz noc w komfortowych warunkach. Samochody te wyposażone są w ogrzewanie gazowe TRUMA Combi gwarantujące, że będziecie mieli nie tylko ciepłą wodę, ale i bardzo komfortowe warunki temperaturowe by spędzić noc jak w hotelu.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 17:00
Ndz.: 9:00 - 17:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej