Oferty

20% TANIEJ!
Oferty Strefa LAST MINUTE

Strefa LAST MINUTE

Specjalne oferty LAST MINUTE gdzie w najbliższym okresię możesz wynając w cenie nawet -20% kampery. Masz akurat wolne i nie wiesz co z nim zrobić? Przejrzyj wolne terminy LAST MINUTE, zagospodaruj czas i zgarnij kampera 20% taniej niż normalnie! Liczba ofert ograniczona. Nie czekaj.
Czytaj więcej
od 320 zł doba!
Oferty Zima kamperem w czasach Covid-19

Zima kamperem w czasach Covid-19

Martwisz się, że zmarnujesz urlop ferie w czasach koronawirusa? Zamknięte hotele, restauracje? Ciebie to nie dotyczy gdyż bierzesz to wszystko ze sobą i niczym się nie martwisz. Jesteś bezpieczny i wolny! Zapraszamy! :-)
Czytaj więcej
od 320 zł doba!
Oferty Kamperem w Kwarantannę !

Kamperem w Kwarantannę !

Od 28 grudnia kamper jest jedyną legalną formą zakwaterowania i spędzenia ferii zimowych w sposób bezpieczny! Zamknięte hotele i restauracje są Ci niestraszne ponieważ dom, łazienkę oraz kuchnię masz ze sobą. Legalnie i bezpiecznie. Dbamy o to!
Czytaj więcej
tylko 2399 zł!
Oferty Sylwester 2021/2022 Kamperem!

Sylwester 2021/2022 Kamperem!

W terminie od 28.12.2021 do 03.01.2022 możesz wypożyczyć Campera w cenie 2399 zł i ruszyć w niezapomnianą Sylwestrową Przygodę, tam gdzie Cie tylko wyobraźnia zaniesie! W góry, nad morze, za granicę, gdzie tylko chcesz.
Czytaj więcej
do -20% ceny!
Oferty Kamperem Październik / Listopad

Kamperem Październik / Listopad

Od 15 września rozpoczyna się okres pozasezonowy! Poza sezonem nawet -20% ceny wakacyjnej. Pierwsze miesiące wczesnej jesieni to idealny moment aby spędzić czas w jeszcze wakacyjnej atmosferze, w ciepłym i spokojnym okresie pogodowym w niższej cenie! Zapraszamy!
Czytaj więcej

Bezpieczne ferie w czasach koronawirusa.

Kamperem wirus Ci niestraszny.

Dezynfekcja

Po oddaniu przez poprzedniego klienta pojazd poddajemy starannemu czyszczeniu wewnątrz za pomocą środków chemicznych służących do dezynfekcji powierzchni, tapicerki, klamek i całego wyposażenia kampera, dzięki czemu masz gwarancje, że kamper jest czysty i przygotowany do jazdy.

Ozonowanie

Na bazie Campersun.pl posiadamy wielostanowiskowy, profesjonalny warsztat wyposażony w specjalne urządzenia do ozonowania. Dzięki wszystkim powyższym zabiegom otrzymujesz pojazd nie tylko wolny od koronawirusa, ale także wszelkich innych drobnoustrojów i grzybów, które zawsze były obecne wśród nas.  Taką operację wykonujemy po każdym wynajmie.

Kwarantanna pojazdu

Dodatkowo dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i mająć świadomość, że wirus potrafi się na różnych powierzchniach utrzymać jeszcze wiele godzin, po zabiegach dezynfekcji i ozonowania odstawiamy każdego kampera na parking na kilkadziesiąt godzin by mieć pewność, że pojazd jest bezpieczny i gotowy do dalszej podróży.

Oferty wypożyczenia kamperów lub busów 9 osobowych

Sam skonfiguruj parametry wynajmu!

od 380 zł doba
Oferty Kampery 5/6 osobowe na wynajem

Kampery 5/6 osobowe na wynajem

5-6 osób / 5-6 łóżek
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Zobacz kampery na wynajem
od 115 zł doba
Oferty Busy 9 osobowe na wynajem

Busy 9 osobowe na wynajem

9 osób
9l/100km
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja
Zobacz busy na wynajem

Ciesz się wolnym czasem!

Niczym się nie martw.

Umowa w 10 min

Przyjeżdżasz, podpisujesz, zostawiasz swój samochód (zamknięty, bezpłatny parking) i dostajesz kluczyki. Zapewniamy 100% komfort całego procesu.

Winiety masz z głowy

Nasze pojazdy posiadają opłacone winiety! Nie ważne czy jedziesz do Czech, Słowacji czy Austrii po prostu wsiadasz, jedziesz i zajmujesz się urlopem, a nie stresem.

Autocasco i assistance

Nasze samochody to nie tylko znakomity stan techniczny, ale również ubezpieczenie na terenie całej Europy.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 17:00
Ndz.: 9:00 - 17:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej