Oferty

-20% TANIEJ!
Oferty Strefa LAST MINUTE

Strefa LAST MINUTE

Specjalne oferty LAST MINUTE gdzie w okresie sezonu możesz wynając w cenie -20% na niewynajęte kampery w okresie najbliższych dni. Masz akurat wolne i nie wiesz co z nim zrobić? Przejrzyj wolne terminy LAST MINUTE, zagospodaruj czas i zgarnij kampera 20% taniej niż normalnie w sezonie! Liczba ofert ograniczona. Nie czekaj.
Czytaj więcej
do -20% ceny!
Oferty Kamperem Październik / Listopad

Kamperem Październik / Listopad

Od 15 września rozpoczyna się okres pozasezonowy! Poza sezonem nawet -20% ceny wakacyjnej. Pierwsze miesiące wczesnej jesieni to idealny moment aby spędzić czas w jeszcze wakacyjnej atmosferze, w ciepłym i spokojnym okresie pogodowym w niższej cenie! Zapraszamy!
Czytaj więcej
tylko 3820 zł!
Oferty Kamperem 8 dni w sezonie.

Kamperem 8 dni w sezonie.

Oferta wypożyczenia kampera na 8 dni w sezonie wakacyjnym, sam decydujesz kiedy i jak! Jesteś w 100% niezależny. Jedź w Alpy, na Chorwację, do Paryża, nad morze czy gdzie tylko chcesz.
Czytaj więcej
tylko 6300 zł!
Oferty Kamperem 15 dni w sezonie.

Kamperem 15 dni w sezonie.

15 dni kamperem w sezonie wakacyjnym. Jedź w Alpy, na Chorwację, do Paryża, nad morze czy gdzie tylko chcesz. Sam decydujesz kiedy i jak! Daj się ponieć i poczuj niezależność w podróży.
Czytaj więcej
tylko 3180 zł!
Oferty Kamperem 8 dni Zima/Jesień/Wiosna

Kamperem 8 dni Zima/Jesień/Wiosna

Oferta wypożyczenia kampera na 8 dni, sam decydujesz kiedy! Podróż kamperem może być świetną przygodą nie tylko w okresie wakacyjnym! Nie ważne czy jedziesz na ferie zimą, czy dłuższy wypad wiosną lub jesienią. Kamperem możesz spędzić czas tak jak tylko chcesz!, jesteś w 100% niezależny.
Czytaj więcej
tylko 5100 zł!
Oferty Kamperem 15 dni Zima/Jesień/Wiosna

Kamperem 15 dni Zima/Jesień/Wiosna

Podróż kamperem może być świetną przygodą nie tylko w okresie wakacyjnym! Oferta wypożyczenia kampera na 15 dni, sam decydujesz kiedy! Nie ważne czy jedziesz na ferie zimą, czy dłuższy wypad wiosną lub jesienią. Od Ciebie zależy jaka ta podróż będzie, jesteś w 100% niezależny.
Czytaj więcej
tylko 2399 zł!
Oferty Sylwester 2020/2021 Kamperem!

Sylwester 2020/2021 Kamperem!

W terminie od 30.12.2020 do 04.01.2021 możesz wypożyczyć Campera w cenie 2399 zł i ruszyć w niezapomnianą Sylwestrową Przygodę, tam gdzie Cie tylko wyobraźnia zaniesie! W góry, nad morze, za granicę, gdzie tylko chcesz.
Czytaj więcej
od 320 zł doba!
Oferty Ferie kamperem

Ferie kamperem

Specjalna oferta LAST MINUTE na kampera w okresie pierwszego tygodnia ferii zimowych za jedyne 2399 zł! Ferie kamperem możesz spędzić tak jak tylko chcesz! Idealna opcja na narty, w góry, np. Alpy czy podróż po Europie. Jesteś w 100% niezależny.
Czytaj więcej
tylko 3799 zł!
Oferty Majówka kamperem! 8dni!

Majówka kamperem! 8dni!

Na Majówkę wybierz się w Alpy, na Chorwację, do Paryża, nad morze do Włoch czy gdzie tylko chcesz. Jesteś w 100% niezależny! Sam decydujesz kiedy i jak!
Czytaj więcej

Bezpieczne wakacje w czasach koronawirusa.

Kamperem wirus Ci niestraszny.

Dezynfekcja

Po oddaniu przez poprzedniego klienta pojazd poddajemy starannemu czyszczeniu wewnątrz za pomocą środków chemicznych służących do dezynfekcji powierzchni, tapicerki, klamek i całego wyposażenia kampera, dzięki czemu masz gwarancje, że kamper jest czysty i przygotowany do jazdy.

Ozonowanie

Na bazie Campersun.pl posiadamy wielostanowiskowy, profesjonalny warsztat wyposażony w specjalne urządzenia do ozonowania. Dzięki wszystkim powyższym zabiegom otrzymujesz pojazd nie tylko wolny od koronawirusa, ale także wszelkich innych drobnoustrojów i grzybów, które zawsze były obecne wśród nas.  Taką operację wykonujemy po każdym wynajmie.

Kwarantanna pojazdu

Dodatkowo dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i mająć świadomość, że wirus potrafi się na różnych powierzchniach utrzymać jeszcze wiele godzin, po zabiegach dezynfekcji i ozonowania odstawiamy każdego kampera na parking na kilkadziesiąt godzin by mieć pewność, że pojazd jest bezpieczny i gotowy do dalszej podróży.

Oferty wypożyczenia kamperów lub busów 9 osobowych

Sam skonfiguruj parametry wynajmu!

od 380 zł doba
Oferty Kampery 5/6 osobowe na wynajem

Kampery 5/6 osobowe na wynajem

5-6 osób / 5-6 łóżek
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Zobacz kampery na wynajem
od 115 zł doba
Oferty Busy 9 osobowe na wynajem

Busy 9 osobowe na wynajem

9 osób
9l/100km
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja
Zobacz busy na wynajem

Ciesz się wolnym czasem!

Niczym się nie martw.

Umowa w 10 min

Przyjeżdżasz, podpisujesz, zostawiasz swój samochód (zamknięty, bezpłatny parking) i dostajesz kluczyki. Zapewniamy 100% komfort całego procesu.

Winiety masz z głowy

Nasze pojazdy posiadają opłacone winiety! Nie ważne czy jedziesz do Czech, Słowacji czy Austrii po prostu wsiadasz, jedziesz i zajmujesz się urlopem, a nie stresem.

Autocasco i assistance

Nasze samochody to nie tylko znakomity stan techniczny, ale również ubezpieczenie na terenie całej Europy.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 13:00

Ndz.: Nieczynne  (kontakt tylko email)

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej