Kampery na sprzedaż

149000 zł
Kampery na sprzedaż Fiat Ducato, SUNLIGHT A70

Fiat Ducato, SUNLIGHT A70

cena: 149000 zł
rok produkcji: 2015
przebieg: 89000 km
dostępność: od 01.11.2020
6 miejsc do spania
10l/100km
prysznic
kuchenka i stolik do jedzenia
lodówka i zlewozmywak
miejsce na rowery
miejsce na narty
ogrzewanie i klimatyzacja 24/7
Czytaj więcej

Kupując od nas kampera

masz gwarancję jakości.

Profesjonalny warsztat

Nie jesteśmy zwykłą wypożyczalnią! Posiadamy nie tylko monitorowany 24h/dobę i ogrodzony plac, ale przedewszystkim własny, profesjonalny, wielostanowiskowy warsztat, dedykowany do serwisu kamperów. Każdy kamper każdorazowo przed i po każdym wynajmie do niego trafia - zwyczajnie dlatego bo niewyobrażamy sobie wypożyczyć klientowi wadliwego pojazdu. Utrzymujemy je więc non-stop w stanie tip-top.

Wykwalifikowani mechanicy

Zatrudniamy wyspecjalizowanych mechaników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i tuningu samochodów campingowych. Nasi mechanicy każdorazowo zajmują kamperami przy każdym wynajmie w taki sposób aby nasi końcowi klienci kochali podróżować naszymi kamperami. Ty zwyczajnie kupujesz takiego kampera :-)

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad takimi samochodami. Nie jesteśmy komisem, tylko firmą, która aby istnieć musi potrafić utrzymać taki pojazd w stanie idealnym, w stanie, który pozwoli klientom przemierzać dziesiątki tysięcy kilometrów tymi samochodami bez ryzyka awarii. Mamy doświadczenie w utrzymywaniu samochodów tych samochodów tak by robiły to do czego zostały stworzone. Kamper nie służy do stania na parkingu w komisie. Biorąc go od nas masz pewność, że jest gotowy do robienia dziesiątek tysięcy kilometrów.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 17:00
Ndz.: 9:00 - 17:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej