Cennik wynajmu kamperów oraz busów firmy Camper Sun


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z cenami wypożyczenia naszych camperów oraz busów. Podane kwoty dotyczą ceny za każdą dobę wypożyczenia. W razie pytań prosimy o kontakt.

* Podane ceny netto za dobę.

Jak wypożyczyć samochód?

  • Bezpośrednio w siedzibie firmy
  • Dzwoniąc pod numer telefonu 607 618 141 od godz 9.00 do 16.00
  • Wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Kamper fiat Ducato wynajem

Od 380 zł / dobę

renault traffic - bus 9 osobowy do wynajecia

Od 115 zł / dobę

ford tourneo custom bus

Od 125 zł / dobę

ford tourneo czarny bus

Od 125 zł / dobę


Koszt wynajmu kampera

Wypożyczalnie w Polsce oferują mocno zróżnicowane ceny, jeśli chodzi o wynajem kamperów oraz busów ośmioosobowych. Nasze ceny wypadają na tym tle bardzo korzystnie, tym bardziej że w ofercie wypożyczalni Camper Sun znajdują się pojazdy nowoczesne,  wyposażone w sprzęty i urządzenia wysokiej jakości. Tym samym nasze kampery doskonale sprawdzają się zarówno podczas weekendowych wypadów za miasto, jak i wielotygodniowych podróży zagranicznych.

Od czego zależy cena wypożyczenia kampera?

Ceny wynajmu uzależnione są od wielu czynników. Podstawowym jest oczywiście klasa samochodu. Niekiedy nasi klienci niejednokrotnie pytają, dlaczego wynajęcie danego kampera na ten sam okres i w tym samym czasie jest droższe, aniżeli wynajęcie kampera innej marki albo busa. Odpowiadamy: wystarczy sprawdzić, ile kosztują nowe pojazdy. Różnice cenowe są spore, a to przekłada się na koszt wynajmu kampera. Zauważmy jednak, że z uwagi na coraz większą popularność komfortowych domów na kółkach i pojawianie się nowych wypożyczalni, ceny wypożyczenia kamperów, niezależnie od klasy pojazdu, sukcesywnie maleją.

Koszt wynajmu kampera uzależniony jest także m.in. od rocznika pojazdu, jego stanu technicznego, a także ilość i jakość udostępnianych sprzętów, ale niekoniecznie zależy od wielkości pojazdu (kamper czteroosobowy może być dostępny w cenie wyższej aniżeli kamper sześcioosobowy).

Wypożyczenie kampera w sezonie i poza sezonem

Koszt wynajmu kampera uzależniony jest także od tego, czy decydujemy się na podróż w środku sezonu, gdy ofertą wynajmu interesuje się wielu klientów, czy też poza sezonem, gdy popyt na tego typu usługi jest niższy. Największe zainteresowanie kamperami notuje się w miesiącach wakacyjnych, dlatego klienci, którzy chcą wynająć pojazd w okresie letnim, z reguły wcześniej dokonują stosownej rezerwacji. Natomiast zimą kampery często są dostępne od ręki.

W naszej wypożyczalni sezon trwa trzy miesiące, tj. od 15 czerwca do 15 września. Oprócz tego wyszczególniamy tzw. sezon wysoki, który obejmuje dwa wakacyjne miesiące: lipiec i sierpień. W sezonie wysokim nie wynajmujemy kamperów na wycieczki weekendowe – pojazd wypożyczamy na minimum 7 dni.

Inaczej wygląda to w przypadku oferowanych przez nas busów, które przez cały rok dostępne są w tych samych, atrakcyjnych cenach.

Wynajem krótko- i długoterminowy

Wypożyczalnia kamperów Camper Sun ceny wynajmu pojazdów uzależnia także od długości okresu wypożyczenia. Dla nas istotne jest, czy chodzi o wynajem krótko-, czy też długoterminowy. Dłużej równa się taniej, zatem jeśli klient wypożycza pojazd na dłuższy czas, cena wynajmu za dobę będzie niższa, niż w sytuacji, gdyby wypożyczał go na krótszy okres. Jak to dokładnie wygląda, tj. ile wynosi cena za dobę w przypadku wynajmu na okres do 7 dni, od 8 do 14 dni, od 15 do 21 dni i powyżej 22 dni, możecie Państwo sprawdzić w naszym cenniku.

Cena wypożyczenia kampera a kaucja zwrotna

Dzięki kamperom wakacje na kempingu mogą być naprawdę komfortowe. Zamiast rozbijać namiot, wystarczy zaparkować samochód, podłączyć prąd i ewentualnie opróżnić toaletę. W nowoczesnych kamperach efektywnie wykorzystano przestrzeń, a możemy ją jeszcze powiększyć, rozkładając markizę i ustawiając na zewnątrz stolik i krzesła. Oczywiście o wszelkie sprzęty i akcesoria udostępnione przez wypożyczalnię należy dbać z należytą starannością – pobierając kaucję, wypożyczalnie zabezpieczają się na wypadek powstania szkód.

Wypożyczanie pojazdu zawsze wiąże się z koniecznością wpłacenia kaucji zwrotnej. Opłatę można uiścić w dniu odbioru pojazdu lub wcześniej, zwrot następuje po oględzinach pojazdu. Jeżeli chodzi o inne opłaty, wszystko uzależnione jest od potrzeb naszych klientów, m.in. od tego, czy odbiorą pojazd osobiście, czy też decydują się na dowóz pod wskazany adres. Szczegółowa oferta dostępna jest w cenniku.

Zadzwoń
607 618 141