Cennik wynajmu kamperów oraz busów firmy Camper Sun


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z cenami wypożyczenia naszych camperów oraz busów. Podane kwoty dotyczą ceny za każdą dobę wypożyczenia. W razie pytań prosimy o kontakt.

* Podane ceny netto za dobę.

Jak wypożyczyć samochód?

  • Bezpośrednio w siedzibie firmy
  • Dzwoniąc pod numer telefonu 607 618 141 od godz 9.00 do 16.00
  • Wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Kamper fiat Ducato wynajem

Od 380 zł / dobę

renault traffic - bus 9 osobowy do wynajecia

Od 115 zł / dobę

ford tourneo custom bus

Od 125 zł / dobę

ford tourneo czarny bus

Od 125 zł / dobę


Koszt wynajmu kampera

Wypożyczalnie w Polsce oferują mocno zróżnicowane ceny za wynajem kampera oraz busa ośmioosobowego. Nasze ceny wypadają na tym tle bardzo korzystnie, tym bardziej, że oferujemy pojazdy nowoczesne i wyposażone w sprzęty wysokiej jakości.

Ceny wynajmu uzależnione są od wielu czynników. Pierwszym jest oczywiście klasa samochodu. Niekiedy nasi klienci pytają, dlaczego wynajęcie danego kampera na ten sam okres i w tym samym czasie jest droższe, aniżeli wynajęcie kampera innej marki albo busa. Odpowiadamy: wystarczy sprawdzić, ile kosztują nowe pojazdy. Różnice cenowe są spore, a to przekłada się na koszt wynajmu kampera. Ponadto podróżowanie kamperem jest znacznie bardziej komfortowe aniżeli wycieczka busem. Oczywiście znaczenie ma także rocznik pojazdu, jego stan techniczny, a także ilość i jakość udostępnianych sprzętów.

Wynajem busów – cena w sezonie i poza sezonem

Koszt wynajmu kampera uzależniony jest także od tego, czy decydujemy się na podróż w środku sezonu, gdy ofertą wynajmu interesuje się wielu klientów, czy też poza sezonem, gdy popyt na tego typu usługi jest niższy.

W naszej wypożyczalni sezon trwa trzy miesiące: od 15 czerwca do 15 września. Dodatkowo w sezonie wysokim, tj. w miesiącach lipiec i sierpień, nie wynajmujemy kampera na wycieczki weekendowe – pojazd wypożyczamy na minimum 7 dni.

Inaczej wygląda to w przypadku busów, które przez cały rok dostępne są w tych samych, atrakcyjnych cenach.

Wynajem krótko- i długoterminowy

Wypożyczalnia kamperów Camper Sun ceny wynajmu pojazdów uzależnia także od tego, czy chodzi o wynajem krótko- czy też długoterminowy. Dłużej = taniej, zatem jeśli klient wypożycza pojazd na dłuższy czas, cena wynajmu za dobę będzie niższa, niż w sytuacji, gdyby wypożyczał go na krótszy okres. Jak to dokładnie wygląda, tj. ile wynosi cena za dobę w przypadku wynajmu na okres do 7 dni, od 8 do 14 dni, od 15 do 21 dni i powyżej 22 dni, możecie Państwo sprawdzić w naszym cenniku.

Opłaty dodatkowe?

Wypożyczanie pojazdu zawsze wiąże się z koniecznością wpłacenia kaucji zwrotnej. Opłatę można uiścić w dniu odbioru pojazdu lub wcześniej. Jeżeli chodzi o inne opłaty, wszystko uzależnione jest od potrzeb naszych klientów, m.in. od tego czy odbiorą pojazd osobiście, czy też decydują się na dowóz pod wskazany adres. Szczegółowa oferta dostępna jest w cenniku.

Zadzwoń
607 618 141