Wynajem kampera – cena za dobę wypożyczenia

 

W sieci internetowej możemy znaleźć liczne relacje z podróży kamperem do najróżniejszych zakątków Europy. Porusza się w nich tematykę stanu dróg i przepisów drogowych, opowiada o konkretnych kempingach, ale i atrakcjach turystycznych, pogodzie, średnich cenach. Ceny szczególnie mocno interesują osoby, które po raz pierwszy wyruszają w podróż kamperem i nie wiedzą, jakim budżetem powinny dysponować. Nie mają też zbyt dużej wiedzy w temacie wynajem kampera – cena, dlatego spieszymy z pomocą.

Czy koszt wypożyczenia kampera jest wysoki?

Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na zakup kampera, ale każdy może takim pojazdem podróżować. Wystarczy skorzystać z oferty wypożyczalni kamperów.

Wypożyczalnie oferują zróżnicowane ceny, zależne m.in. od rocznika pojazdu i jego wyposażenia. W przypadku weekendowego wypadu za miasto ilość udogodnień być może nie ma tak dużego znaczenia, jak w przypadku kilkutygodniowej podróży po Europie, jednak zawsze należy wybierać pojazdy, których stan techniczny nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Najlepiej sprawdzają się zatem nowoczesne, do tego świetnie wyposażone kampery, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Wynajem kampera – cena za dobę

Wypożyczalnie pobierają opłatę za dobę wypożyczenia, zatem zasady rozliczeń są dla klientów przejrzyste. W tym miejscu warto również wspomnieć, że często jest tak, że im dłuższy okres wynajmu, tym cena za dobę jest niższa. W taki sposób funkcjonuje to w naszej wypożyczalni (szczegóły dostępne tutaj).

Klienci często pytają o opłatę serwisową. Co to takiego? Opłata serwisowa obejmuje przygotowanie pojazdu do podróży, czyli m.in. sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, napełnianie butli z gazem, uzupełnienie zbiornika na wodę czy płynu do toalety. W ramach opłaty serwisowej klienci przechodzą również krótkie szkolenie z obsługi kampera. Przy długim okresie wynajmu wysokość opłaty serwisowej jest zazwyczaj niższa, a niekiedy usługa wykonywana jest bezpłatnie.

Ile kosztuje podróżowanie kamperem?

Urlop spędzony w pojeździe kempingowym jest opcją zdecydowanie tańszą, aniżeli wakacje z biurem podróży. Oczywiście zapłacimy za miejsce na polu kempingowym, ale nie są to wysokie sumy. Podobnie jest z opłatami drogowymi. Jeśli chodzi o wydatki na paliwo, ich wysokość uzależniona jest nie tyle od cen obowiązujących w danym kraju, co od tego, jak dużo czasu zamierzamy spędzić w trasie, a ile na kempingu. Niektórzy miłośnicy caravaningu każdego dnia zmieniają miejsce noclegu, inni przebywają w jednym miejscu nawet przez kilkanaście dni.

Jeśli chodzi o pozostałe koszty podróży, ich wysokość uzależniona jest od wielu czynników. Przykładowo, jeżeli zabierzemy ze sobą zapasy żywności i postawimy na samodzielne przygotowywanie posiłków, z pewnością wydamy mniej, aniżeli w sytuacji, gdy każdego dnia będziemy odwiedzać restaurację.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj pojazd!

Telefonicznie

Pon. - Pt.: 8:00-19:00
Sb. :  9:00 - 17:00
Ndz.: 9:00 - 17:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Wpadnij

Jesteśmy z Lipowej.
obok Żywca oraz Bielska-Białej